Kurumsal

Net Vizyon Bilgi İşlem; Ubiquiti, Infinet Wireless, Mimosa, Jirous ve Siklu gibi kablosuz ağ teknoloji markalarının Türkiye Yetkili Distribütörüdür. Net Vizyon Bilgi İşlem %100 Türk sermayesi ile 2002 yılında kurulan, Ubiquiti, Mimosa by Airspan, Siklu gibi kablosuz ağ teknolojisinin lider markalarını Türkiye’ye ilk olarak getiren teknoloji sektörünün öncü firmasıdır. Net Vizyon Bilgi İşlem, kablosuz ağ teknolojilerinde dünya lideri markaları bünyesine eklemeyi sürdürerek Türkiye’de sektörün büyümesine liderlik etmektedir.

Net Vizyon Bilgi İşlem çözüm sunduğu her alanda iş ortaklarının çalışmaktan memnuniyet ve güven duyduğu, sektörün en çok tercih edilen bilişim teknoloji firmalarındandır. Yüksek performanslı, kaliteli, güncel ve rekabetçi çözümler sağlamayı hedef edinmiştir. Uzman kadrosu ve geniş satış ağı sayesinde 20 yıla yakın tecrübesiyle sektörde başarılı projeler yürütmektedir. Satış ve satış sonrası destek ekipleri ile en doğru ürünlerle, güvenilir ve hızlı hizmet sağlayarak sektörde ön plana çıkmıştır. Satış öncesi teknik danışmanlık, satış hizmeti, satış sonrası kurulum desteği, yüz yüze veya uzaktan eğitim, saha-email-telefon-uzak bağlantı desteği dahil olmak üzere destek hizmetleri sunulmaktadır.

Etik ve insan odaklı yönetim kültürü ile hareket ederek müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktadır. İstanbul Mecidiyeköy’de işyeri ve merkez depoları ile ürün tedariğinde Türkiye’de en hızlı şekilde, doğru zamanda doğru ürünleri sağlama konusunda çok yetkindir.

Noktadan noktaya (PTP), noktadan çok noktaya (PTMP) ürünleri sayesinde 10Gbps’e kadar bağlantı hızlarına kadar çıkan kapasiteler ile uzun mesafeler, iç mekan veya dış mekan kullanımı için tasarlanmış kablosuz internet erişimi sağlayan cihazlar ve bunları destekleyici router, switch, adaptör, anten gibi ekipmanların satışı yapılmaktadır.

Net Vizyon